۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

انواع ورزش های پرشی به همراه مزایا و معایب

در این مقاله از سایت کالاورزش به موضوع آشنایی با انواع ورزش‌های پرشی پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۴ روز پیش
22
هرآنچه باید درباره ورزش پلانک بدانید

در این مقاله از سایت کالاورزش درباره قوانین، فواید و عوارض ورزش پلانک صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۱۱ روز پیش
37
هرآنچه باید درباره کتل بل (Kettlebell) بدانید

در این مقاله از سایت کالاورزش به موضوع کتل بل (Kettlebell)چیست و آشنایی با تمرینات آن پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۲۰ روز پیش
45
معرفی توپ جام جهانی قطر 2022 با نام «الرحله»

شرکت آدیداس از توپ‌رسمی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر رونمایی کرد. نام این توپ «الرحله» بوده که در زبان فارسی به معنای سفر خواهد بود. درصورتی‌که نیاز به آشنایی بیشتر با توپ جام جهانی 2022 دارید در ادامه با ما همراه باشید.

۲۳ روز پیش
63
آموزش انواع تمرین با دستگاه پارالل در بدنسازی

در این مقاله از سایت کالاورزش به آموزش کار با دستگاه پارالل در بدنسازی پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که اگر قصد تمرین با این دستگاه ورزشی رادارید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲:۴۴:۴۰ بعد از ظهر
148
تاثیر ورزش بر عملکرد مغز چیست؟

تاثیر ورزش بر عملکرد مغز چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد مغز مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و عملکرد مغز میپردازیم.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱:۵۷ قبل از ظهر
132
تاثیر ورزش بر سلامت ریه ها و دستگاه تنفسی چیست؟

تأثیر ورزش بر ریه و بیماری‌های ریوی چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد ریه مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و ریه می‌پردازیم.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸:۶ قبل از ظهر
219
تاثیر ورزش بر افسردگی چیست؟

تأثیر ورزش بر افسردگی چیست؟ ورزش چگونه به درمان افسردگی کمک می‌کند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی تأثیر ورزش بر بیماری افسردگی می‌پردازیم.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲:۱۳:۷ بعد از ظهر
150
معرفی بهترین ورزش ها برای شادابی و سرزندگی

بهترین ورزش‌ها برای شادابی و سرزندگی کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش بهترین ورزش‌ها برای شادابی و بهبود روحیه افراد موردبررسی قرارگرفته است.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۷:۳۷ بعد از ظهر
313
بهترین ورزش ها برای کاهش قند خون کدامند؟

بهترین ورزش‌ها برای کاهش قند خون کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش ورزش‌های مفید و مضر برای بیماران با قند خون بالا بررسی کرده‌ایم.

۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۳:۲:۵۸ بعد از ظهر
203
آشنایی کامل با ورزش های تابستانی

در این مقاله از کالا ورزش با انواع ورزش‌های تابستانی آشنا شوید و از زمان مناسب و نکات مهم برای ورزش در فصل تابستان با بیشترین کالری سوزی آگاه شوید.

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱:۴۱:۲۷ بعد از ظهر
296
بهترین و بدترین ورزش‌ها برای فشارخون بالا کدامند؟

ورزش‌های مفید و مضر برای فشارخون بالا کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش، ورزش‌های مناسب و ورزش‌های ممنوعه برای فشارخون بالا را بررسی کرده‌ایم.

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۷:۴۷ بعد از ظهر
183
whatsapp whatsapp phone