۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

آشنایی با انواع حرکات ورزشی با حلقه هولاهوپ

ما در این مقاله از سایت کالاورزش می‌خواهیم شمارا با تأثیر فوق‌العاده حلقه لاغری بر بدن و با انواع حرکات ورزشی حلقه هولاهوپ آشنا کنیم.

۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۵:۱۶:۴۶ بعد از ظهر
86
شروع ورزش از صفر - چگونه ورزش کردن را شروع کنیم؟

چه قدر باید ورزش کنیم؟ اگر برای اولین بار می‌خواهید ورزش کردن را شروع کنید. ما در این مقاله از سایت کالاورزش با معرفی یک نمونه برنامه تمرین 1 هفته‌ای ساده شمارا در این امر راهنمایی خواهیم کرد.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸:۱۳ بعد از ظهر
103
چگونه دویدن را شروع کنیم؟ بهترین برنامه روزانه دویدن

برای پاسخ به این سؤال که چگونه دویدن را شروع کنیم؟ بد نیست بدانیم برای انجام این ورزش بایستی حتماً یک برنامه روزانه دویدن داشته باشد تا تأثیر مهم آن را بر روی سلامتی، تناسب‌اندام و حتی چربی سوزی شاهد باشیم. ما در سایت کالاورزش بهترین برنامه روزانه دویدن را به شما معرفی می‌کنیم.

۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۳۱:۱۲ بعد از ظهر
105
سرد کردن بعد از ورزش با حرکات کششی + آموزش کامل

یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش حرارت بدن استفاده از تکنیک سرد کردن بدن بعد از ورزش خواهد بود. ما در این مطلب به معرفی 10 نمونه حرکات کششی برای خنک شدن بدن با تصاویر آموزشی خواهیم پرداخت.

۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۴:۹:۴۴ بعد از ظهر
113
آموزش شطرنج به زبان ساده و تصویری

اصول و قواعد بازی شطرنج چیست؟ نحوه چیدمان مهره های شطرنج چگونه است؟ ما در این مطلب از سایت کالا ورزش، بازی شطرنج را همراه با قواعد کامل بازی آموزش داده ایم.

۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۴:۲۷ بعد از ظهر
93
لیست ورزش های قدرتی به همراه معرفی انواع تمرینات قدرتی

تمرینات قدرتی با تمرکز بر انقباض عضلات منجر به افزایش قدرت، استقامت و اندازه عضلات می شوند. در این مطلب از سایت کالا ورزش شما را با انواع ورزش های قدرتی آشنا می کنیم.

۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۳۵:۹ بعد از ظهر
103
تاثیر ورزش بر طول عمر و سلامت بدن انسان

آیا واقعاً ورزش بر طول عمر و سلامتی انسان تأثیر می‌گذارد؟ اگر ورزشکار هستید می‌توانید با یک برنامه منظم همواره تندرست و عمری طولانی داشته باشید. در این مقاله با تأثیر ورزش بر طول عمر و سلامت بدن انسان آشنا خواهیم شد.

۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴:۴۷ بعد از ظهر
145
تمرین زدگی یا بیش تمرینی چیست ؛ راه های مقابله با آن

سندرم تمرین زدگی یا همان OTS نوعی ناهنجاری ترکیبی جسمی و روانی است که فعالیت‌های فیزیکی ورزشکار را تحت تأثیر قرار می‌دهد و مانع از رشد درست عضلات وی می‌شود.

۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۴:۱۴:۱۰ بعد از ظهر
138
کرانچ چیست ؛ آشنایی با حرکات کرانچ

در این مطلب از سایت کالاورزش، به معرفی انواع حرکات کرانچ وآموزش شیوه اجرای تمرینات به همراه مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸:۴۶ بعد از ظهر
159
شنای سوئدی چیست و چه فوایدی دارد؟

حرکت شنا سوئدی چیست؟ چگونه آن را درست انجام دهید؟ در این مطلب از سایت کالاورزش آموزش انواع حرکات شنا سوئدی را به‌صورت تصویری مشاهده نمایید.

۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷:۴ قبل از ظهر
140
معرفی انواع ورزش های رزمی

انواع ورزش های رزمی کدامند؟ کدام هنرهای رزمی مناسب بانوان هستند؟ در این مطلب از سایت کالاورزش به معرفی کامل سبک های ورزش رزمی پرداخته ایم.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵:۳ بعد از ظهر
120
آشنایی با تاریخچه، قوانین و مقررات بازی هندبال

در این مطلب از سایت کالاورزش شما را با تاریخچه بازی هندبال و انواع هندبال آشنا نموده و قوانین و مقررات بازی هندبال را کامل توضیح می دهیم.

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۳:۴۹:۱۳ بعد از ظهر
229
whatsapp whatsapp phone