۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

کش پیلاتس را چگونه بشوییم؟

کش پیلاتس را چگونه بشوییم؟ تمیز کردن وسایل ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب از سایت کالا ورزش راه های مختلف شستن و تمیز کردن کش پیلاتس را توضیح می دهیم.

۸ روز پیش
20
آمادگی جسمانی چیست؟ معرفی مولفه ها و تاثیر آن بر سلامتی بدن

آمادگی جسمانی چیست؟ چه تأثیری بر سلامتی دارد؟ مولفه های آمادگی جسمانی کدامند؟ در این مطلب از سایت کالاورزش به معرفی کامل آمادگی جسمانی و مولفه های آن می پردازیم.

۱۴ روز پیش
30
لیست ورزش های قدرتی به همراه معرفی انواع تمرینات قدرتی

تمرینات قدرتی با تمرکز بر انقباض عضلات منجر به افزایش قدرت، استقامت و اندازه عضلات می شوند. در این مطلب از سایت کالا ورزش شما را با انواع ورزش های قدرتی آشنا می کنیم.

۱۸ روز پیش
23
ابعاد و مشخصات زمین هندبال، هندبال داخل سالن و هندبال ساحلی

زمین هندبال چند متر است؟ در این مطلب از سایت کالا ورزش به بررسی ابعاد و مشخصات زمین هندبال داخل سالن پرداخته ایم و در ادامه ابعاد زمین هندبال ساحلی را بیان می کنیم.

۲۲ روز پیش
26
کاربرد تخته استپ چیست؟

تخته استپ چیست؟ در این مطلب از سایت کالاورزش با تخته استپ ورزشی آشنا شده و به معرفی انواع تخته استپ، کاربرد و مزایا و معایب استفاده از تخته استپ می پردازیم.

۲۹ روز پیش
50
پیاده روی بهتر است یا تردمیل؟ کدام باعث چربی سوزی بیشتر است

پیاده روی بهتر است یا تردمیل؟ چربی سوزی با کدام روش بیشتر است؟ در این مقاله از سایت کالاورزش فواید و مضرات پیاده روی و تردمیل را بررسی و میزان کالری سوزی هر کدام را مقایسه می کنیم.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۴۹:۳۱ بعد از ظهر
56
چربی سوزی با زومبا بیشتر است یا تی آر ایکس

در این مطلب از سایت کالاورزش به بررسی میزان چربی سوزی با تی آر ایکس و میزان چربی سوزی با زومبا پرداخته و میزان چربی سوزی این دو ورزش را با هم مقایسه می کنیم.

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۷:۰ بعد از ظهر
102
ایروبیک بهتر است یا زومبا؟ زومبا یا ایروبیک؟

ورزش ایروبیک مناسب تر است یا زومبا؟ در این مقاله از سایت کالاورزش نگاهی مختصر به هردو ورزش داشته و تفاوت ها و شباهت های زومبا و ایروبیک را معرفی می کنیم.

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱:۲۸:۳۳ بعد از ظهر
277
تردمیل در بارداری + نکات استفاده صحیح

در این مقاله از وبلاگ کالاورزش، نحوه صحیح استفاده از تردمیل در دوران بارداری، عوارض احتمالی و نکات مهم پیاده روی و دویدن که باید رعایت شود بررسی شده است.

۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷:۲۶ قبل از ظهر
54
نحوه مراقبت صحیح از تردمیل و افزایش طول عمر مفید آن

تردمیل ممکن است روزانه، توسط افراد مختلف استفاده شود. با توجه به هزینه بالای تعمیر تردمیل، کالاورزش در این مقاله روش نگهداری و افزایش طول عمر آن را بررسی کرده است.

۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۴۲:۸ بعد از ظهر
75
ابعاد زمین فوتبال؛ زمین فوتبال چند متر ‌است

ابعاد زمین فوتبال چقدر است؟ در این مطلب شما را با اندازه زمین فوتبال استاندارد و طول و عرض دقیق آن آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۸:۲۷:۵۶ قبل از ظهر
1203
تاریخچه و قوانین ورزش فوتسال در جهان

فوتسال در سال 1930 در اروگوئه ابداع شد و اکنون در تمام جهان بازی شده و مسابقات فوتسال تحت حمایت فیفا در سراسر جهان برگزار میشود. جهت آشنایی با تاریخچه و قوانین فوتسال مقاله ی کالاورزش را مطالعه کنید.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۳:۲۹:۴۱ بعد از ظهر
102
whatsapp whatsapp phone