۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

راهنمای کامل شروع بدنسازی برای مبتدی‌ها

در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی اینکه چگونه بدنسازی را شروع کنیم پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که اگر تصمیم به شروع ورزش بدنسازی دارید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۶ روز پیش
32
چگونه با ورزش عضلات شانه و کتف را تقویت کنیم؟

در این مقاله از سایت کالاورزش به ورزش‌هایی که به تقویت عضلات شانه و کتف کمک می‌کنند، پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۵:۳۴:۹ بعد از ظهر
670
چه زمانی برای انجام تمرینات بدنسازی مناسب است؟

در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی اینکه انجام تمرینات بدنسازی در صبح بهتر است یا بعد از ظهر پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵:۲۸ قبل از ظهر
355
انواع ورزش های پرشی به همراه مزایا و معایب

در این مقاله از سایت کالاورزش به موضوع آشنایی با انواع ورزش‌های پرشی پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۱:۵۷ بعد از ظهر
1461
هرآنچه باید درباره ورزش پلانک بدانید

در این مقاله از سایت کالاورزش درباره قوانین، فواید و عوارض ورزش پلانک صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹:۴۶ قبل از ظهر
969
هرآنچه باید درباره کتل بل (Kettlebell) بدانید

در این مقاله از سایت کالاورزش به موضوع کتل بل (Kettlebell)چیست و آشنایی با تمرینات آن پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۲۳:۵۷ بعد از ظهر
338
معرفی توپ جام جهانی قطر 2022 با نام «الرحله»

شرکت آدیداس از توپ‌رسمی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر رونمایی کرد. نام این توپ «الرحله» بوده که در زبان فارسی به معنای سفر خواهد بود. درصورتی‌که نیاز به آشنایی بیشتر با توپ جام جهانی 2022 دارید در ادامه با ما همراه باشید.

۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴:۴۲ قبل از ظهر
3605
آموزش انواع تمرین با دستگاه پارالل در بدنسازی

در این مقاله از سایت کالاورزش به آموزش کار با دستگاه پارالل در بدنسازی پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که اگر قصد تمرین با این دستگاه ورزشی رادارید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲:۴۴:۴۰ بعد از ظهر
1505
تاثیر ورزش بر عملکرد مغز چیست؟

تاثیر ورزش بر عملکرد مغز چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد مغز مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و عملکرد مغز میپردازیم.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱:۵۷ قبل از ظهر
880
تاثیر ورزش بر سلامت ریه ها و دستگاه تنفسی چیست؟

تأثیر ورزش بر ریه و بیماری‌های ریوی چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد ریه مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و ریه می‌پردازیم.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸:۶ قبل از ظهر
1187
تاثیر ورزش بر افسردگی چیست؟

تأثیر ورزش بر افسردگی چیست؟ ورزش چگونه به درمان افسردگی کمک می‌کند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی تأثیر ورزش بر بیماری افسردگی می‌پردازیم.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲:۱۳:۷ بعد از ظهر
656
معرفی بهترین ورزش ها برای شادابی و سرزندگی

بهترین ورزش‌ها برای شادابی و سرزندگی کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش بهترین ورزش‌ها برای شادابی و بهبود روحیه افراد موردبررسی قرارگرفته است.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۷:۳۷ بعد از ظهر
1418
whatsapp whatsapp phone