۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

کرانچ چیست ؛ آشنایی با حرکات کرانچ

در این مطلب از سایت کالاورزش، به معرفی انواع حرکات کرانچ وآموزش شیوه اجرای تمرینات به همراه مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

۱ روز پیش
12
شنای سوئدی چیست و چه فوایدی دارد؟

حرکت شنا سوئدی چیست؟ چگونه آن را درست انجام دهید؟ در این مطلب از سایت کالاورزش آموزش انواع حرکات شنا سوئدی را به‌صورت تصویری مشاهده نمایید.

۸ روز پیش
20
معرفی انواع ورزش های رزمی

انواع ورزش های رزمی کدامند؟ کدام هنرهای رزمی مناسب بانوان هستند؟ در این مطلب از سایت کالاورزش به معرفی کامل سبک های ورزش رزمی پرداخته ایم.

۲۹ روز پیش
36
آشنایی با تاریخچه، قوانین و مقررات بازی هندبال

در این مطلب از سایت کالاورزش شما را با تاریخچه بازی هندبال و انواع هندبال آشنا نموده و قوانین و مقررات بازی هندبال را کامل توضیح می دهیم.

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۳:۴۹:۱۳ بعد از ظهر
45
معرفی انواع ورزش های هوازی ؛ کدام ورزشها هوازی هستند؟

ورزش هوازی چیست؟ انواع ورزش هوازی کدامند؟ در این مطلب از سایت کالا ورزش به معرفی ورزش هوازی، انواع و مزایای ورزش هوازی بر سلامتی می پردازیم.

۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲:۲۱ قبل از ظهر
54
شطرنج فدراسیونی چیست؟

کلمه فدراسیونی یک اصطلاح است که به بازی شطرنج اطلاق می‌شود. این اصطلاحات شامل برخی قوانین استاندارد تدوین‌شده توسط فدراسیون بین‌المللی شطرنج است. محصولاتی که از این قوانین در صفحات شطرنج و مهره‌ها تبعیت می‌کنند را به‌اصطلاح همان شطرنج فدراسیونی می‌گویند.

۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷:۵۰ بعد از ظهر
49
لیست ورزش های استقامتی به همراه ویژگی های آن ها

ورزش های استقامتی چه ویژگی هایی دارند؟ انواع ورزش های استقامتی کدامند؟ در این مطلب از سایت کالاورزش به معرفی انواع ورزش های استقامتی می پردازیم.

۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۳:۱۷:۲۷ بعد از ظهر
48
آموزش شطرنج به زبان ساده و تصویری

اصول و قواعد بازی شطرنج چیست؟ نحوه چیدمان مهره های شطرنج چگونه است؟ ما در این مطلب از سایت کالا ورزش، بازی شطرنج را همراه با قواعد کامل بازی آموزش داده ایم.

۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۳:۴۱ بعد از ظهر
52
کش پیلاتس را چگونه بشوییم؟

کش پیلاتس را چگونه بشوییم؟ تمیز کردن وسایل ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب از سایت کالا ورزش راه های مختلف شستن و تمیز کردن کش پیلاتس را توضیح می دهیم.

۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰:۱۱ قبل از ظهر
183
آمادگی جسمانی چیست؟ معرفی مولفه ها و تاثیر آن بر سلامتی بدن

آمادگی جسمانی چیست؟ چه تأثیری بر سلامتی دارد؟ مولفه های آمادگی جسمانی کدامند؟ در این مطلب از سایت کالاورزش به معرفی کامل آمادگی جسمانی و مولفه های آن می پردازیم.

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸:۳۲ قبل از ظهر
1031
لیست ورزش های قدرتی به همراه معرفی انواع تمرینات قدرتی

تمرینات قدرتی با تمرکز بر انقباض عضلات منجر به افزایش قدرت، استقامت و اندازه عضلات می شوند. در این مطلب از سایت کالا ورزش شما را با انواع ورزش های قدرتی آشنا می کنیم.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰:۶ بعد از ظهر
69
ابعاد و مشخصات زمین هندبال، هندبال داخل سالن و هندبال ساحلی

زمین هندبال چند متر است؟ در این مطلب از سایت کالا ورزش به بررسی ابعاد و مشخصات زمین هندبال داخل سالن پرداخته ایم و در ادامه ابعاد زمین هندبال ساحلی را بیان می کنیم.

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷:۲۶ قبل از ظهر
806
whatsapp whatsapp phone