۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

بادی بالانس چگونه ورزشی است ؛ فواید آن برای لاغری

در این مقاله به ورزش بادی بالانس و فواید آن و همچنین بادی بالانس و لاغری و پاسخ به این پرسش که آیا این ورزش موجب لاغری می شود؟ بیان شده است.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۲:۰ بعد از ظهر
1421
بهترین انتخاب کفش فوتبال برای چمن مصنوعی

در این مقاله بهترین انتخاب کفش فوتبال مخصوص چمن مصنوعی و انواع کفش استوک فوتبال مناسب برای بازی در زمین های چمن و عوامل موثر در انتخاب کفش استوک چمن مصنوعی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶:۴۳ بعد از ظهر
1910
بارفیکس چیست و چه فوایدی دارد؟

در این مقاله به بارفیکس و انواع آن، فواید ، فواید بارفیکس برای کمر به همراه فواید بارفیکس خوابیده توضیح داده شده است.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴:۲۵ قبل از ظهر
3552
فواید ورزش بدمینتون و تاثیر آن بر لاغری و تناسب اندام

در این مقاله به فواید ورزش بدمینتون و تاثیر آن بر تناسب اندام، عضله سازی، لاغری، فواید روحی روانی و مصدومیت های احتمالی ناشی از انجام این ورزش را مورد بررسی قرار می دهیم.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴:۷ قبل از ظهر
1029
راهنمای خرید توپ پینگ پنگ + مشخصات

در این مقاله راهنمای خرید توپ پینگ پنگ و مواد بکار رفته در ساخت این توپ و برترین برند های تولید کننده این توپ ها و قیمت آنها در بازار های ورزشی با توجه به نوع کاربری (تمرینی، حرفه ای و تمرینی) و این سوال که چرا بر روی توپ های پینگ پنگ نشان ستاره درج می شود ؟ بیان شده است.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳:۲۳ قبل از ظهر
1788
آموزش ۱۲حرکت تمرینی بتل روپ (Battle Rope)

در این مقاله آموزش حرکات بتل روپ (Battel Rope) به همراه معرفی ۱۲ تمرین مهم این طناب ورزشی و نحوه انجام این حرکات بیان شده است.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۱:۱۲ قبل از ظهر
859
آشنایی با قوانین و مقررات تیراندازی با کمان

در این مقاله قوانین و مقررات تیر اندازی با کمان و همچنین مدت زمان تیراندازی به همراه قوانین مربوط به میدان تیراندازی و نحوه قلق گیری با کمان پرداخته شده است.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱:۴۳ قبل از ظهر
4892
راهنمای خرید چوب اسکی

در این مقاله راهنمای خرید چوب اسکی، انواع چوب های اسکی، مشخصات فنی چوب های اسکی، جنس بکار رفته در ساخت چوب های اسکی و قیمت و چگونگی خرید چوب اسکی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۴:۱۲ بعد از ظهر
2315
آن چه که از دستکش بدنسازی باید بدانیم

در این مقاله هر آن چه که از دستکش بدنسازی باید بدانیم مانند کاربرد آن و فواید استفاده از دستکش بدنسازی در هنگام تمرین و همچنین مشخصات و جنس بکار رفته در ساخت دستکش های بدنسازی بیان شده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۹:۳۸ بعد از ظهر
1907
نحوه کار با وسایل ورزشی پارکی

در این مقاله لوازم ورزشی پارکی و نحوه استفاده صحیح از آنها به همراه لاغری و تناسب اندام به کمک وسایل ورزشی پارکی و معرفی چند نمونه از وسایل ورزشی پارکی بیان شده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۴:۲۵ بعد از ظهر
1341
برنامه فیتنس بانوان و آشنایی با چند حرکت کلیدی فیتنس

در این مقاله فیتنس و حرکات و برنامه های تمرین این ورزش برای بانوان، همچنین معرفی و  آموزش چند حرکات تمرینی ورزش فیتنس در خانه با توجه به نوع تیپ بدنی بیان شده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۰:۱ بعد از ظهر
3472
فواید ورزش با دمبل ؛ تمرین با دمبل برای لاغری

در این مقاله فواید دمبل زدن برای بانوان، ورزش با دمبل برای لاغری و همچنین مقدار کالری دمبل زدن به همراه پاسخ به این سوال که که دمبل زدن چه مقدار کالری می سوزاند؟ بیان شده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۹:۵۱ بعد از ظهر
3573
whatsapp whatsapp phone