۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

بهترین حرکات بدنسازی برای شکم و پهلو با دستگاه و دمبل

در این مقاله به بهترین حرکات شکم و پهلو با استفاده از دستگاه های بدنسازی، نحوه سوزاندن چربی های شکم و پهلو با دستگاه های هوازی، حرکات تمرینی شکم با دمبل و همچنین بررسی چند نمونه از حرکات بدنسازی شکم و پهلو با دستگاه پرداخته شده است.

۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶:۱۵ بعد از ظهر
15339
فواید و مضرات ورزش بوکس

در این مقاله به فواید و مضرات ورزش بوکس، فواید ورزش بوکس برای بانوان و آیا بوکس باعث تقویت قلب، بهبود قدرت بدنی، لاغری و تناسب اندام و کاهش اضطراب و استرس خواهد شد؟ را مورد بررسی قرار داده ایم.

۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴:۴۷ بعد از ظهر
10923
جامپینگ فیتنس چیست؟ بررسی فواید و مضرات این ورزش

در این مقاله به معرفی ورزش جامپینگ فیتنس و فواید آن از جمله تناسب اندام، کالری سوزی ، تقویت عضلات و همچنین مضرات و آسیب های ورزش جامپینگ فیتنس پرداخته شده است.

۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴:۳ بعد از ظهر
8185
هالتر چیست؟ انواع هالتر بدنسازی و تمرینات هالتر

در این مقاله قصد داریم انواع هالتر بدنسازی، تمرینات هالتر،حرکات تمرینی به وسیله میله هالتر و ابعاد و اندازه استاندارد هالتر را مورد بررسی قرار دهیم.

۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳:۲۲ بعد از ظهر
9388
راهنمای خرید چوب و لنسر ماهیگیری ؛ مشخصات و انواع

در این مقاله راهنمای خرید چوب ماهیگیری و لنسر، مشخصات چوب ماهیگیری و انواع چوب های ماهیگیری از جمله چوب ماهیگیری کاسی، اسپینینگ، بیت کستینگ، ترولینگ و بهترین چوب ماهیگیری را شرح داده ایم.

۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷:۱۵ بعد از ظهر
8435
فواید استفاده از دوچرخه ثابت برای زنان ؛ لاغری با دوچرخه ثابت

در این مقاله فواید دوچرخه ثابت برای بانوان به همراه فواید استفاده از این دستگاه در لاغری، بدنسازی و همچنین فواید دوچرخه ثابت برای پا و لاغری ران مورد بررسی قرار گرفته است.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۲:۲۴ قبل از ظهر
13900
کلت گازی چیست؟ آیا حمل و استفاده از آن مجاز است؟

در این مقاله به موضوع کلت گازی (Gas gun) چیست؟ آیا حمل و استفاده از کلت گازی مجاز است؟ قدرت این نوع سلاح به همراه مشخصات و نحوه کار با یک کلت گازی پرداخته شده است.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۳۰:۴۱ قبل از ظهر
37653
whatsapp whatsapp phone