۰

تردمیل خانگی

تردمیل خانگی

یک تردمیل خانگی خوب می‌تواند به شما در کاهش وزن و تناسب‌اندام کمک کند. داشتن این دستگاه در خانه کمک می‌کند تا شما به‌راحتی بتوانید ورزش روزمره را به برنامه خود اضافه کرده و از ورزش‌کردن با آرامش خاطر در منزل لذت ببرید. در ادامه شما را با ویژگی‌های مهم تردمیل خانگی، قیمت انواع آن و بهترین مدل خانگی آشنا می‎کنیم.

 قیمت انواع تردمیل خانگی در بازار

بسته به نوع تردمیل و ویژگی‌های آن، تردمیل‌های خانگی بازه قیمتی بسیار زیادی دارند. شما با بودجه‌ای بین 7 تا 15 میلیون می‌توانید یک مدل برای منزل خود داشته باشید. تردمیل‌های گران‌تر دارای امکانات بیش‌تری هستند که به شما در کنترل سرعت، نمایش فعالیت بدنی، کنترل شیب دستگاه و بسیاری ویژگی‌های دیگر کمک می‌کنند. تردمیل‌های ارزان‌قیمت معمولاً گارانتی کوتاه‌تر داشته و برای ورزش‌های سبک مناسب هستند. درحالی‌که تردمیل‌های خانگی در بازه قیمتی بالاتر گارانتی‌های بلندمدت به همراه طول عمر بیشتر داشته و برای ورزش‌های سنگین نیز مناسب هستند.

تردمیل خانگی

نحوه انتخاب بهترین تردمیل خانگی

در هنگام خرید انواع تردمیل خانگی نکات بسیار مهمی هستند که توجه کردن به آن‌ها می‌تواند به شما در خرید بهترین مدل بر اساس قیمت، کاربرد و کیفیت کمک کند:

  • اولین نکته در هنگام انتخاب تردمیل خانگی، مشخص کردن فضایی است که قصد گذاشتن تردمیل در آن را دارید. در صورت نداشتن فضای کافی برای خرید تردمیل ثابت، شما باید خرید از بین مدل‌های تاشو را در اولویت قرار دهید. دقت داشته باشید که مدل‌های تاشو نیز در هنگام باز شدن به فضای خوبی برای داشتن بهترین عملکرد احتیاج دارند.
  • دومین نکته هدف شما از خرید و میزان ورزشی است که می‌خواهید با تردمیل خانگی خود انجام دهید. هدف شما فقط راه‌رفتن روی تردمیل است یا دویدن یا هر دو؟ پاسخ به این سؤال به شما کمک می‌کند تا قدرت تردمیل مورد نظر خود را مشخص کنید. هر چه میزان تمرین شما با تردمیل سنگین‌تر باشد شما به تردمیل خانگی با موتور قدرتمندتری احتیاج دارید. همچنین مشخص کردن نوع ورزش در انتخاب سایز تردمیل نیز تأثیرگذار است، زیرا که مدل‌های مناسب دویدن، ابعاد بیشتری احتیاج دارند.
  • امکانات مورد نظر خود را مشخص کنید. اکثر تردمیل‌ها داری یک سری ویژگی‌های خاص هستند که برای ورزش سبک خیلی به کار نمی‌آیند اما می‌توانند به شما در داشتن یک تمرین مؤثرتر کمک کنند. بهتر است قبل از خرید مشخص کنید که کدام ‌یک از این ویژگی‌ها برای شما ضروری و کدام غیرکاربردی و غیرضروری هستند.
  • مطلب مهم بعدی در هنگام خرید تردمیل خانگی، توجه به تعداد افرادی که می‌خواهند از این تردمیل استفاده کنند، میزان استفاده روزانه آن‌ها از دستگاه و حداکثر وزن افراد است. تردمیل‌ها ظرفیت وزنی متفاوتی دارند و معمولاً گفته می‌شود که بهترین ظرفیت، 22 کیلوگرم بیش از وزن فرد استفاده‌کننده است تا آسیبی به تردمیل وارد نشده و نوار آن پاره نشود.

خرید تردمیل خانگی باکیفیت تضمین شده از سایت کالاورزش 

قبل از خرید دستگاه بهتر است با یک مشاور فروش تردمیل خانگی صحبت کرده و بر اساس نیازهای خود بهترین مدل را انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بهترین تردمیل خانگی، می‌توانید با شماره‌های ما در سایت کالاورزش تماس گرفته و از مشاوره رایگان خرید محصولات ما استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که تمامی مدل‌های خانگی سایت کالا ورزش دارای ضمانت اصالت، گارانتی و خدمات پس از فروش، ارسال و نصب رایگان هستند. 

    

مقالات مرتبط با تردمیل خانگی

ارسال شده در : ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵:۳۴ قبل از ظهر
ارسال شده در : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۵:۵۱ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵:۴۲ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۱:۲۱ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۰:۲۹ بعد از ظهر
whatsapp whatsapp phone