دوچرخه ثابت خانگی

دوچرخه ثابت خانگی

دوچرخه ثابت خانگی به عنوان یک گزینه بسیار مناسب در ورزش های هوازی ( قلبی و عروقی ) در منازل خواهد بود که همه اعضای خانواده می توانند از این ابزار استفاده مفیدی را داشته باشند. دوچرخه های ثابت خانگی دارای ویژگی های خاصی است از جمله این ویژگی ها شامل نمایشگر LCD که خود المان های مختلفی از سرعت ، مسافت ، ریتم ضربان قلب و همچنین میزان کالری استفاده شده را نشان می دهند. این ابزار در حوزه تجهیزات ورزشی بسیار پرکاربرد بوده و به عنوان یک ابزار کلیدی برای ورزشکاران نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی دوچرخه ثابت معمولا برای گرم کردن ورزشکاران قبل از مسابقات و یا آموزش های لازم تندرستی در خانه کاربرد فراوانی خواهد داشت.

انواع دوچرخه ثابت خانگی

دوچرخه های ثابت خانگی در بازار انواع مختلفی دارند این لوازم در بازار عرضه دارای طرح و امکانات مختلفی در برند های متفاوت بوده که فروش دوچرخه ثابت خانگی را به عنوان یک ابزار پر کاربرد و ضروری برای اعضای خانواده خصوصا ورزشکاران عزیز تبدیل کرده است. فروش دوچرخه ثابت خانگی با ویژگی های مختلفی چون صفحه نمایش ، برنامه ورزشی از پیش تعیین شده و دیگر امکانات خواهد بود. انواع دوچرخه ثابت خانگی شامل دوچرخه ثابت ایستاده و دوچرخه ثابت پشتی دار می باشد. یکی از اهمیت استفاده این لوازم میزان اشغال فضای کم برای محصولات در مکان های مختلف خواهد بود. انواع دوچرخه ثابت خانگی در بازار اکثرا دارای آپشن های مختلفی از جمله نمایشگرهایی هستند که مواردی مانند سرعت و ضربان قلب را اندازه می گیرند.

دوچرخه ثابت خانگی

دوچرخه ثابت ایستاده 

طراحی دوچرخه ثابت ایستاده اولین و مهمترین چیزی است که بسیاری از افراد در هنگام خرید به آن فکر می کنند. صندلی دوچرخه های ثابت کاملا قابل تنظیم بوده و به راحتی تعمیر می شوند. از طرفی به مشتریان این امکان را می دهد تا هم روی صندلی نشسته و اقدام به رکاب زدن کنند و هم به صورت دلخواه و ایستاده اقدام به رکاب زدن نمایند. این دسته از دوچرخه های ثابت خانگی تقریبا موازی با زین ساخته می شوند و از طرفی به دوچرخه های معمولی در فضای باز بسیار شباهت دارند.

دوچرخه ثابت نشسته پشتی دار 

دوچرخه ثابت نشسته پشتی دار نیز یکی دیگر از محصولات دوچرخه های ثابت خانگی به حساب می آید که بیشتر برای افرادی مناسب هستند که از بیماری های چون کمردرد ، مشکلات ستون فقرات و درد مفاصل رنج می برند. همچنین افراد مسن نیز می توانند از دوچرخه های ثابت نشسته صندلی دار استفاده نمایند. نکته جالب توجه این است که این نوع دوچرخه برای لاغری و فیتنس نیز بسیار مناسب خواهد بود.

قیمت دوچرخه ثابت خانگی در بازار

نرخ قیمتی از حداقل تا حد اکثر برای تمامی برندها و طرح های دوچرخه های ثابت خانگی متفاوت بوده و این تفاوت به دلیل افزایش نرخ دلار و ممنوعیت در واردات کالای ورزشی از حدود سال 1397 خواهد بود. قیمت حدودی برای کالاهای اینچنینی از 4 میلیون تومان به بالا متغییر است. البته در برخی طرح ها ممکن است لیست قیمتی پایین تر و یا بالاتر اعلام گردد. به همین دلیل به دلیل وجود بازار رقابتی در نرخ قیمت دوچرخه ثابت خانگی قیمت های درج شده در سایت از نرخ حداقلی خواهد بود. پیشنهاد می شود برای اطلاع دقیق و بروز از قیمت ها و خرید دوچرخه ثابت خانگی یا گارانتی های کالا در برندهای مختلف با کارشناسان ما در ورزش کالا تماس بگیرید.

استفاده از ارزانترین قیمت دوچرخه ثابت خانگی همواره ممکن است سوالاتی را در ذهن شما به تصویر بکشد. از طرفی نیاز خرید به دوچرخه ثابت خانگی بسته به مکان مورد استفاده و محدودیت مالی ، دامنه خرید شما را مشخص خواهد کرد.

دوچرخه ثابت خانگی ارزان

تعداد دوچرخه ثابت خانگی ارزان در بازار لوازم و کالای ورزشی بسیار زیاد است از طرفی با وجود تعداد مدل زیاد انتخاب شما برای ما همواره بسیار مهم خواهد بود. اینکه یک شناخت کافی از دامنه قیمت کیفیت و نوع جنس را داشته باشید باعث خواهد شد به خرید مطمئن و هدفی درست در انتخاب این ابزار دست پیدا کنید. آشنایی از برند و کیفیت تضمین شده دوچرخه ثابت خانگی ارزان مهارتی است که شما را در هنگام آشنایی با محصولات ما و ارتباط با کارشناسان به صورت اکتسابی از روند بازار راهنمایی کافی خواهد کرد.

خرید دوچرخه ثابت خانگی با کیفیت تضمین شده از سایت کالا ورزش

امروزه دوچرخه ثابت خانگی به عنوان بهترین لوازم ورزشی برای کسانی است که علاقه مند به گرفتن نتایج مطلوب و سریع در ورزش های هوازی هستند. خرید دوچرخه ثابت خانگی بهترین وسیله برای تقویت عضلات کمر و پایین تنه بوده که داری کیفیت تضمین شده از سایت کالا ورزش مطابق با انتخاب و سلایق قابل ارائه خواهد بود. فروشگاه اینترنتی کالا ورزش جهت سهولت در نحوه خرید شما ارتباطی آسان و مستقیم را با مشتریان برقرار کرده و شما عزیران میتوانید با مراجعه و انتخاب محصول در سبد خرید اقدام به نهایی کردن خرید کنید از طرفی از برند ها و مدل های مختلف نیز اطلاعات تخصصی تری کسب نمایید.