۰

مضرات تمرین با حلقه لاغری و عوارض حلقه زدن

مضرات تمرین با حلقه لاغری و عوارض حلقه زدن

در این مقاله به بررسی مضرات تمرین با حلقه لاغری و نحوه انتخاب، خرید و قیمت حلقه لاغری خواهیم پرداخت.

در این مقاله به بررسی مضرات تمرین با حلقه لاغری هولاهوپ خواهیم پرداخت.

  1. چند نکته مهم قبل تمرین با حلقه ورزشی
  2. مضرات استفاده از حلقه لاغری

 

مضرات استفاده از حلقه لاغری

چند نکته مهم قبل تمرین با حلقه ورزشی

  • قبل از شروع تمرین حلقه لباسی بپوشید که دقیقا اندازه بدنتان باشد تا انجام تمرین برای شما راحتتر باشد.
  • برای شروع تمرین حلقه ای انتخاب کنید که مناسب با شرایط فیزیکی شما باشد و در انتخاب آن فاکتورهایی مانند اندازه حلقه، مدل، حالت و حتی رنگ حلقه مهم است که در ادامه به آنها بیشتر خواهیم پرداخت.
  • به طور حتم در مراحل اولیه تمرین حلقه از کمر شما خواهد افتاد در این حالت از تمرین و تا یافتن تمرکزکافی برای ناامید نشوید و به تلاش خود ادامه دهید.
  • مهمترین نکته در حلقه زدن هنگامی است که شما بر آن تسلط پیدا می کنید در این هنگام است که شما بر آن شده اید تا از شر چربی های اضافی شکم و پهلوی خود رهایی پیدا کنید. 

 

  جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع حلقه لاغری (حلقه هولاهوپ) کلیک کنید.  

 

مضرات استفاده از حلقه لاغری

حلقه زدن، ورزشی است که به تقویت عضلات شکم و میانی بدن کمک می کند و در عین حال سبب سوزاندن چربی های اضافی این نقاط می شود ولی برای این ورزش باید نکات ایمنی را نیز در نظر داشت. استفاده از حلقه لاغری برای افرادی که تجربه آسیب دیدگی از ستون فقرات،دیسک کمر و یا شکستگی در این نقاط را دارند به هیچ عنوان توصیه نمی شود و افرادی که از مشکلات قلبی رنج می برند پیش از اقدام به فعالیت با حلقه ورزشی حتما باید با پزشک متخصص مشاوره کنند. استفاده از حلقه هایی با وزن بیش از ۲ کیلوگرم سبب فشار و کبودی در کمر می شود وبرای تمرین، انتخاب وزن مناسب حلقه خود یک فکتور مهم محسوب می شود. استفاده نا متعارف و بیش از اندازه سبب فشار در پهلوها و کمر خواهد شد و پیشنهاد می شود در روز بیشتر ۴۰ الی ۴۵ دقیقه با حلقه تمرین نشود. برای کم شدن فشار تمرین می توان هر ۵ دقیقه جهت گردش حلقه را تقییر داد که این عمل خود یک نوع تنوع در انجام تمرین است و می توان برای کم کردن فشار حاصل از تمرین بر روی زانوها، پاها را کامل صاف نگه نداشت و هر از گاهی حرکات ایستایی پا را عوض کرد. در صورت رعایت این اصول تمرینی حلقه ورزشی هیچ ضرری برای سلامت بدن نخواهد داشت و با انجام یک برنامه تمرینی مناسب می توان به تناسب اندام رسید.

بیشتر بدانید: آموزش حلقه زدن برای افراد مبتدی

مضرات تمرین با حلقه لاغری

 

برای مشاهده برندهای حلقه ورزشی و اطلاع از قیمت های آنها می توانید به سایت ما (کالاورزش) مراجعه کرده و به طور مستقیم با تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم و تجهیزات ورزشی در ارتباط باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را برای انتخاب و خریدی آسان بدست آورید.

بیشتر بدانید : مزایای ورزش با هولاهوپ یا حلقه لاغری

 

whatsapp whatsapp phone