۰

توپ فوتبال

توپ فوتبال

فوتبال محبوب ترین و پر طرفدارترین ورزش در دنیا محسوب می شود. وقتی هنر نمایی ستارگان دنیای فوتبال با توپ را در زمین مسابقه می بینیم شگفت زده می شویم. با گذشتن توپ از روی خط دروازه بارها و بارها خوشحال و یا غمگین شده ایم. توپ فوتبال گاهی به  سمبل شادی، غرور، خشم و عصبانیت هنگام برد و باخت و گاهی به عشق  تبدیل می شود. این عشق به فوتبال است که میلیون ها طرفدار در جهان را به استادیوم ها و یا پای تلویزیون ها به تماشای خود محسور می کند. این توپ فوتبال است که میلیون ها چشم را به دنبال خود می کشد تا نشان دهد که اصلی ترین ابزار برای دیدن همه جذابیت ها و زیبایی های فوتبال تنها خود اوست و اوست که باعث می شود تا پله ها، مارادوناها، مسی و رونالدوها در عرصه فوتبال مجال خودنمایی پیدا کنند.

انتخاب، خرید و قیمت توپ فوتبال

توپ های فوتبال به واسطه استاندارد، جنس، مواد تشکیل دهنده و البته برند آنها از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. توپ های فوتبال مخصوص مسابقات و نوپ های مسابقات تضمینی از گرانترین توپ های موجود در بازارهای ورزشی بشمار می آیند و دلیل آن هم استاندارها و جنس بکار رفته ای است در مورد آنها توضبح داده شد. برای انتخاب و خرید یک توپ فوتبال مهم است که بدانید در چه مکان و برای چه مصارفی و چه سنی می خواهید از آن استفاده کنید معمولا قیمت توپ های فوتبال در کشورمان بین ۷۰ الی ۴۰۰ هزار تومان با توجه به استاندارد ها و برند توپ و همچنین در قیمت جهانی بین ۲۵ الی ۲۰۰ دلار متغیر است.

با توجه به اینکه زمان زیادی به شروع مسابقات جام جهانی قطر نمانده، شرکت‌های زیادی شروع به تولید و پخش توپ جام جهانی قطر به سراسر دنیا کرده‌اند. به همین دلیل قیمت‌های مختلفی از آن باکیفیت‌های متفاوت در دسترس است. ما در سایت کالاورزش در تلاش هستیم تا نمونه‌های ایرانی و خارجی این توپ را باقیمت مناسب در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. درصورتی‌که نیاز به مشاوره رایگان قبل از خرید دارید می‌توانید در هرلحظه از شبانه‌روز با کارشناسان ما ارتباط گرفته و خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

مقالات مرتبط با توپ فوتبال

ارسال شده در : ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۹:۳۷ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶:۴۳ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۵:۴ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰:۲۲ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۵:۵ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۲:۵۳ بعد از ظهر
ارسال شده در : ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴:۵۹ قبل از ظهر
ارسال شده در : ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۲:۱۶ بعد از ظهر
whatsapp whatsapp phone