۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

تاثیر ورزش بر عملکرد مغز چیست؟

تاثیر ورزش بر عملکرد مغز چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد مغز مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و عملکرد مغز میپردازیم.

۴ روز پیش
24
تاثیر ورزش بر سلامت ریه ها و دستگاه تنفسی چیست؟

تأثیر ورزش بر ریه و بیماری‌های ریوی چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد ریه مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و ریه می‌پردازیم.

۱۰ روز پیش
39
تاثیر ورزش بر افسردگی چیست؟

تأثیر ورزش بر افسردگی چیست؟ ورزش چگونه به درمان افسردگی کمک می‌کند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی تأثیر ورزش بر بیماری افسردگی می‌پردازیم.

۱۴ روز پیش
51
معرفی بهترین ورزش ها برای شادابی و سرزندگی

بهترین ورزش‌ها برای شادابی و سرزندگی کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش بهترین ورزش‌ها برای شادابی و بهبود روحیه افراد موردبررسی قرارگرفته است.

۲۱ روز پیش
81
بهترین ورزش ها برای کاهش قند خون کدامند؟

بهترین ورزش‌ها برای کاهش قند خون کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش ورزش‌های مفید و مضر برای بیماران با قند خون بالا بررسی کرده‌ایم.

۲۵ روز پیش
70
آشنایی کامل با ورزش های تابستانی

در این مقاله از کالا ورزش با انواع ورزش‌های تابستانی آشنا شوید و از زمان مناسب و نکات مهم برای ورزش در فصل تابستان با بیشترین کالری سوزی آگاه شوید.

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱:۴۱:۲۷ بعد از ظهر
83
بهترین و بدترین ورزش‌ها برای فشارخون بالا کدامند؟

ورزش‌های مفید و مضر برای فشارخون بالا کدامند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش، ورزش‌های مناسب و ورزش‌های ممنوعه برای فشارخون بالا را بررسی کرده‌ایم.

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۷:۴۷ بعد از ظهر
89
تاثیرات ورزش در کاهش استرس و اضطراب چیست؟

نقش ورزش در کاهش استرس و اضطراب چیست؟ کدام ورزش‌ها استرس و اضطراب را کاهش می‌دهند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش رابطه ورزش و کاهش استرس را بررسی می‌کنیم.

۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۳:۵۴:۷ بعد از ظهر
144
آشنایی جامع با نحوه ورزش در محل کار

چگونه در محل کار ورزش کنیم؟ در این مقاله از کالا ورزش با اهمیت و تاثیر ورزش در محل کار آشنا شوید و از انواع ورزش های ساده در محل کار آگاه شوید.

۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲:۱۸ بعد از ظهر
120
تاثیر ورزش بر قلب و بیماری های قلبی چیست؟

تأثیر ورزش بر قلب و بیماری‌های قلبی چیست؟ کدام ورزش‌ها برای بهبود عملکرد قلب مفیدند؟ در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی رابطه ورزش و قلب و عروق می‌پردازیم.

۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲:۲۵:۵۸ بعد از ظهر
123
آشنایی با حرکات ورزشی برای سفت شدن پشت بازو

چه نوع ورزشی برای سفت شدن عضلات پشت بازو مناسب است؟ در این مقاله از کالا ورزش با بهترین حرکات ورزشی برای سفت شدن پشت بازو بدون نیاز به جراحی آشنا می‌شوید.

۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶:۴۰ بعد از ظهر
174
آشنایی کامل با تمرینات ورزشی برای تقویت مچ و ساعد

چه نوع ورزش‌هایی برای تقویت مچ و ساعد مناسب هستند؟ در این مقاله از کالا ورزش با انواع تمرینات ورزشی برای تقویت مچ دست و ساعد به‌صورت تصویری آشنا می‌شوید.

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۳:۳۷:۳۶ بعد از ظهر
170
whatsapp whatsapp phone