مقالات

مقالات کالا ورزش

حرکات ورزش پیلاتس چه تاثیراتی بر روی بدن دارند؟

در این مقاله به تاثیرات ورزش پیلاتس بر روی بدن و معرفی چند نمونه از حرکات تمرینی این ورزش و همچنین هشت رکن کلیدی ورزش پیلاتس مانند تمرکز، آرامش، مقاومت، تنفس، تعادل پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۳:۲۱ بعد از ظهر
55
۸ تمرین که بیشترین مقدار کالری سوزی را دارند

فعالیت هایی که در این مقاله عنوان شده، در مقدار محدودی از زمان، کالری قابل توجهی می سوزانند. این فعالیت ها شما را در مسیر درست کالری سوزی قرار میدهد و به ازای سوزاندن ۱۵۰۰ کالری، یک پوند از وزنتان کم می شود. لیست را مرور کنید، تمرینتان را انتخاب کنید و برای عرق ریختن آماده شوید.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۸:۴۰ بعد از ظهر
35
عوامل موثر در انتخاب و خرید یک چوب بیلیارد

در این مقاله به چوب بیلیارد (Cue) و عوامل موثر در خرید و انتخاب آن و همچنین اجزاء تشکیل دهنده یک چوب بیلیارد و طول، وزن و جنس چوب و تفاوت چوب های ساده و تزئینی بیلیارد بیان شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴:۲۰ بعد از ظهر
26
راهنمای خرید راکت و توپ مخصوص بدمینتون

در این مقاله به راهنمای انتخاب و خرید راکت و توپ مخصوص بدمینتون، انواع راکت و توپ حرفه ای مخصوص تمرین و مسابقات ورزش بدمینتون خواهیم پرداخت.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۹:۵۰ بعد از ظهر
22
کمان کراسبو (CrossBow) چیست؟

در این مقاله به آشنایی با کمان کراسبو، مشخصات فنی کمان کراسبو و بهترین نوع کمان کراسبو پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۴:۲۴ بعد از ظهر
80
مزایای استفاده از تردمیل

راه های بی شماری برای شکل دادن به بدن وجود دارد که نسبت به تمام گزینه ها و روش های موجود، این روش به نظر بسیار غافل گیر کننده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۰:۲۹ بعد از ظهر
18
ایکس بادی (XBody) و هر آنچه که از این ورزش باید بدانیم

در این مقاله عوارض، مضرات و معایب ایکس بادی و همچنین لاغری با این ورزش و مزایای تمرینی آن و به طور کلی ایکس بادی (XBody) چگونه ورزشی است ؟ بیان شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۶:۳۲ بعد از ظهر
24
هاوربرد (Hoverboard) یا همان اسکوتر برقی چیست؟

در این مقاله به هاوربرد و اسکوتر برقی و همچنین قیمت این نوع دستگاه ها و نحوه هاوربرد سواری و چگونگی حرکت دستگاه پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۲:۳ بعد از ظهر
21
تاثیر کفش ورزشی با کیفیت بر تمرین

در این مقاله قصد داریم تاثیرات کفش ورزشی با کیفیت بر تمرین و استفاده از آن در تمرینات بدنسازی و ورزش های مختلف و ۴ نکته طلایی در انتخاب کفش ورزشی را مورد بررسی قرار دهیم.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۷:۱۰ بعد از ظهر
18
مشخصات توپ والیبال حرفه ای و اصل

همه کسانی که بصورت حرفه ای والیبال بازی می کنند، توپ مورد علاقه ی خود را دارند که آن توپ برای راحتی، سهولت در بازی و مدیری موقعیت آن طراحی شده است. در این مقاله قصد داریم ۳ تا از بهترین توپ های والیبال و تاریخچه ی آن ها را شرح دهیم.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۱:۵۱ بعد از ظهر
45
کامل ترین راهنمای خرید و انتخاب انواع عینک های شنا

در این مقاله کاملترین راهنمای خرید و انتخاب عینک شنا به همراه معرفی انواع عینک شنا، عینک طبی شنا، بهترین مارک عینک شنا و اجزای تشکیل دهنده عینک شنا را شرح خواهیم داد.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۷:۲۶ بعد از ظهر
17
ملاک های اساسی برای خرید دستگاه دوچرخه ثابت

در این مقاله به دوچرخه ثابت و راهنمای خرید آن به همراه قیمت دوچرخه های ثابت ساده خانگی و باشگاهی و معرفی انواع دوچرخه ثابت و قابلیت های هر یک از این دستگاه ها پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۲:۱ بعد از ظهر
30