۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

آشنایی با انواع تیپ بدنی خانم ها، برنامه ورزشی و رژیم مخصوص

انواع تیپ بدنی خانم ها: سیب شکل، گلابی شکل و ساعت شنی. بررسی کامل انواع فرم بدنی زنان و رسیدن به اندام ایده آل در این مطلب از کالاورزش

۵ روز پیش
22
معرفی مؤثرترین تمرینات هیت (اینتروال) با شدت بالا

تمرینات هیت (اینتروال) به حرکاتی گفته می‌شود که در مدت‌زمان کوتاهی با شدت بالایی انجام می‌شوند. جهت آشنایی با فواید و انواع تمرینات تناوبی با کالاورزش همراه باشید.

۱۷ روز پیش
36
ورزش بی هوازی یعنی چه و چه فوایدی برای بدن دارد؟

ورزش بی هوازی به مجموعه فعالیت هایی با قدرت بالا گفته می‌شود که بدون مصرف اکسیژن گلوکز را به انرژی تبدیل می‌کنند. با این مطلب از کالاورزش همراه باشید.

۲۹ روز پیش
27
همه چیز در مورد ورزش با کش لوپ و فواید آن

ورزش با کش لوپ یکی از مؤثرترین روش های فعال سازی و تقویت عضلات بدن است. در این مطلب از کالاورزش با انواع حرکات با کش لوپ و فواید هرکدام از آنها آشنا شوید.

۲۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۵:۵۴:۲۷ بعد از ظهر
74
آموزش کامل ورزش با کش پیلاتس برای شکم و پهلو

ورزش با کش پیلاتس برای شکم و پهلو تأثیر به سزایی بر لاغری و تناسب اندام دارد. در این مطلب از کالاورزش با انواع حرکات شکم و پهلو با کش پیلاتس آشنا شوید.

۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۴:۴۴ بعد از ظهر
719
چربی سوزترین انواع برنامه تمرینی دوچرخه اسپینینگ

با استفاده صحیح از برنامه تمرینی دوچرخه اسپینینگ سرعت فرآیند چربی سوزی و عضله سازی را افزایش دهید. در این مطلب با مؤثرترین برنامه‌های ورزشی اسپینینگ آشنا شوید.

۷ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱:۵۵:۲۸ بعد از ظهر
262
برنامه تمرینی اسکی فضایی و نکات مهم برای چربی سوزی

نوع مناسب برنامه تمرینی اسکی فضایی (الپتیکال) شما را در داشتن یک ورزش هوازی با راندمان بالا کمک خواهد کرد. با انواع تمرینات اسکی فضایی در این مقاله آشنا شوید.

۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۴:۷ بعد از ظهر
258
معرفی و آموزش کامل اصول دوچرخه سواری اسپینینگ

با آموزش اصول دوچرخه سواری اسپینینگ راندمان تمرینات خود را افزایش دهید. در این مطلب به طور کامل با حرکات صحیح و تمرینات اشتباه با دوچرخه اسپینینگ آشنا شوید.

۱۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۱:۵۹ قبل از ظهر
193
مزایا و معایب استفاده از دستگاه‌های بدنسازی

با دانستن مزایا و معایب دستگاه‌های بدنسازی بر اساس مدل و کاربرد می‌توانید بهترین دستگاه متناسب با برنامه تمرینی انتخاب کنید. این مطلب از کالاورزش را بخوانید.

۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱:۵۴ بعد از ظهر
277
ورزش پیلاتس چیست و چه اثراتی بر بدن دارد؟

ورزش پیلاتس چیست؟ چه فوایدی برای بدن دارد؟ برای چه افرادی مناسب است؟ در این مطلب از کالاورزش به‌طور کامل با ورزش پیلاتس و انواع حرکات آن آشنا شوید.

۲۵ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۸:۳۰ بعد از ظهر
254
ورزش تی آر ایکس چیست و چه اثراتی بر بدن دارد؟

ورزش تی آر ایکس چیست؟ چه اثراتی بر بدن دارد؟ فواید و مضرات آن کدام اند؟ برای چه افرادی مناسب است؟ جهت پاسخ‌دهی به این سؤالات با این مطلب از کالاورزش همراه باشید.

۶ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰:۱۲ بعد از ظهر
476
لاغری شکم با تردمیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن

آیا لاغری شکم با تردمیل امکان‌پذیر است؟ چرا آب‌کردن شکم مهم است؟ چه مواردی در افزایش چربی سوزی شکم مؤثر هستند؟ این مطلب آموزشی از کالاورزش را از دست ندهید.

۲۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۳۱:۱ بعد از ظهر
255
whatsapp whatsapp phone