مقالات

مقالات کالا ورزش

نحوه استفاده صحیح از وزنه

در انجام تمرینات اصولی کار با وزنه دقت بیشتری داشته باشید؛ زیرا بدون اطلاع از نحوه صحیح حرکات، ممکن است ضررهای جبران‌ناپذیری را به بدن خود وارد نمایید.

۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۵:۵۹ بعد از ظهر
49
پیلاتس در خانه

اگر به دنبال آموزش pilates هستید و میخواهید آن را در منزل انجام دهید. نباید نگران فضای کم و محدود منزل خود باشید زیرا انجام تمرینات ورزشی pilates نیاز به فضای بزرگ نمی باشد.

۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۲:۲ بعد از ظهر
66
نصب تی ار ایکس در خانه + تمرینات ورزشی TRx

تمرینات ورزشی TRx امروزه به‌عنوان یکی از متنوع‌ترین سیستم‌های ورزشی معلق در جهان است. وسایل و متعلقات تی ار ایکس، هم در باشگاه و هم در منازل مورداستفاده قرار می‌گیرند.

۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۱:۱ بعد از ظهر
64
راهنمای کار با دستگاه مسگری

دستگاه مسگری به‌عنوان یکی از جدیدترین و پرکاربردترین تجهیزات ورزشی در منازل، پارک‌ها و باشگاه‌های بدنسازی به‌حساب می‌آیند. دستگاه مسگری یا همان چرخونک دارای 2 صفحه دیسکی بوده که بخش پایینی ثابت و بخش بالایی آن متحرک می‌باشد.

۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰:۲۳ قبل از ظهر
125
حرکات ورزش پیلاتس چه تاثیراتی بر روی بدن دارند؟

در این مقاله به تاثیرات ورزش پیلاتس بر روی بدن و معرفی چند نمونه از حرکات تمرینی این ورزش و همچنین هشت رکن کلیدی ورزش پیلاتس مانند تمرکز، آرامش، مقاومت، تنفس، تعادل پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۳:۲۱ بعد از ظهر
189
۸ تمرین که بیشترین مقدار کالری سوزی را دارند

فعالیت هایی که در این مقاله عنوان شده، در مقدار محدودی از زمان، کالری قابل توجهی می سوزانند. این فعالیت ها شما را در مسیر درست کالری سوزی قرار میدهد و به ازای سوزاندن ۱۵۰۰ کالری، یک پوند از وزنتان کم می شود. لیست را مرور کنید، تمرینتان را انتخاب کنید و برای عرق ریختن آماده شوید.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۸:۴۰ بعد از ظهر
146
عوامل موثر در انتخاب و خرید یک چوب بیلیارد

در این مقاله به چوب بیلیارد (Cue) و عوامل موثر در خرید و انتخاب آن و همچنین اجزاء تشکیل دهنده یک چوب بیلیارد و طول، وزن و جنس چوب و تفاوت چوب های ساده و تزئینی بیلیارد بیان شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴:۲۰ بعد از ظهر
135
راهنمای خرید راکت و توپ مخصوص بدمینتون

در این مقاله به راهنمای انتخاب و خرید راکت و توپ مخصوص بدمینتون، انواع راکت و توپ حرفه ای مخصوص تمرین و مسابقات ورزش بدمینتون خواهیم پرداخت.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۹:۵۰ بعد از ظهر
138
کمان کراسبو (CrossBow) چیست؟

در این مقاله به آشنایی با کمان کراسبو، مشخصات فنی کمان کراسبو و بهترین نوع کمان کراسبو پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۴:۲۴ بعد از ظهر
530
مزایای استفاده از تردمیل

راه های بی شماری برای شکل دادن به بدن وجود دارد که نسبت به تمام گزینه ها و روش های موجود، این روش به نظر بسیار غافل گیر کننده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۰:۲۹ بعد از ظهر
108
ایکس بادی (XBody) و هر آنچه که از این ورزش باید بدانیم

در این مقاله عوارض، مضرات و معایب ایکس بادی و همچنین لاغری با این ورزش و مزایای تمرینی آن و به طور کلی ایکس بادی (XBody) چگونه ورزشی است ؟ بیان شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۶:۳۲ بعد از ظهر
281
هاوربرد (Hoverboard) یا همان اسکوتر برقی چیست؟

در این مقاله به هاوربرد و اسکوتر برقی و همچنین قیمت این نوع دستگاه ها و نحوه هاوربرد سواری و چگونگی حرکت دستگاه پرداخته شده است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۲:۳ بعد از ظهر
123
whatsapp whatsapp phone