۰

مقالات

مقالات کالا ورزش

همه‌چیز در مورد تیپ بدنی اندومورف، برنامه غذایی و تمرین

تیپ بدنی اندومورف عضله سازی و افزایش چربی بسیار راحت، چربی سوزی و متابولیسم کند. برنامه غذایی و تمرینی مناسب اندومورف را در این مطلب از کالاورزش بخوانید.

۳ روز پیش
12
همه‌چیز در مورد تیپ بدنی اکتومورف، برنامه غذایی و تمرین

تیپ بدنی اکتومورف ساختار استخوانی ضعیف، افزایش وزن سخت و متابولیسم سریع. برنامه غذایی و تمرینی مناسب اکتومورف در بدنسازی را در این مطلب از کالاورزش بخوانید.

۱۴ روز پیش
57
تاثیر بدنسازی در لاغری و کاهش وزن

در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی تاثیر بدنسازی در لاغری و کاهش وزن افراد پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که شما هم این مقاله را مطالعه کنید.

۱۷ روز پیش
77
انواع تمرینات بدنسازی با کش پاور باند

انواع حرکات تمرینی بدنسازی با کش پاور باند و مزایای تمرین با کش band power در این مطلب از کالاورزش.

۲۵ روز پیش
104
تمرین تردمیل برای لاغری کدام قسمت از بدن مناسب است؟

در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی اینکه تردمیل چه قسمت‌هایی از بدن را لاغر می‌کند پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۲۸ روز پیش
79
راهنمای کامل شروع بدنسازی برای مبتدی‌ها

در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی اینکه چگونه بدنسازی را شروع کنیم پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که اگر تصمیم به شروع ورزش بدنسازی دارید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰:۵۰ بعد از ظهر
310
چگونه با ورزش عضلات شانه و کتف را تقویت کنیم؟

در این مقاله از سایت کالاورزش به ورزش‌هایی که به تقویت عضلات شانه و کتف کمک می‌کنند، پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۵:۳۴:۹ بعد از ظهر
2007
چه زمانی برای انجام تمرینات بدنسازی مناسب است؟

در این مقاله از سایت کالاورزش به بررسی اینکه انجام تمرینات بدنسازی در صبح بهتر است یا بعد از ظهر پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵:۲۸ قبل از ظهر
508
انواع ورزش های پرشی به همراه مزایا و معایب

در این مقاله از سایت کالاورزش به موضوع آشنایی با انواع ورزش‌های پرشی پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۱:۵۷ بعد از ظهر
2531
هرآنچه باید درباره ورزش پلانک بدانید

در این مقاله از سایت کالاورزش درباره قوانین، فواید و عوارض ورزش پلانک صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹:۴۶ قبل از ظهر
2098
هرآنچه باید درباره کتل بل (Kettlebell) بدانید

در این مقاله از سایت کالاورزش به موضوع کتل بل (Kettlebell)چیست و آشنایی با تمرینات آن پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌شود که حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۲۳:۵۷ بعد از ظهر
446
معرفی توپ جام جهانی قطر 2022 با نام «الرحله»

شرکت آدیداس از توپ‌رسمی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر رونمایی کرد. نام این توپ «الرحله» بوده که در زبان فارسی به معنای سفر خواهد بود. درصورتی‌که نیاز به آشنایی بیشتر با توپ جام جهانی 2022 دارید در ادامه با ما همراه باشید.

۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴:۴۲ قبل از ظهر
8358
whatsapp whatsapp phone