فهرست

راهنمای خرید اسکی فضایی

اسکی فضایی(الپتیکال) ۳۰ اردیبهشت

 خرید دستگاه اسکی فضایی در مقایسه با سایر دستگاه های ورزشی ساده تر می باشد. افرادی که این دستگاه را تهیه می کند قصد به تقویت عضلات هم بالاتنه و هم پایین تنه را دارند. شما ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که این دستگاه با دوچرخه ثابت تفاوتی نداشته باشد ولی اسکی فضایی عضلات بیشتری را درگیر کرده و فشار بیشتری به عضلات وارد می کند و خب این امر موجب تقویت بیشتر عضلات می شود.

۱صندلی اسکی فضایی

اسکی قضایی موحود در بازار هم با صندلی است و هم بدون صندلی. اگر با صندلی را انتخاب می کنید تقریبا شبیه دوچرخه ثابت می شود و آنهایی که صندلی ندارد، کاربر باید ایستاده پدال بزند.

۲- تنظیم سرعت

سرعت تمامی اسکی های فضایی قابل تنظیم است. مسلما هر چه سرعت دستگاه بیشتر باشد فشار بیشتری به عضلات درگیر وارد می شود. بحث تنظیم سرعت در این دستگاه به دو صورت است. یکی به صورت دستی که از طریق یک پیج صورت می گیرد و دیگری به صورت فشار یک دکمه که برقی است انجام می شود. خب معلوم است که کار با مدل برقی بسیار ساده و قیمت آن گران تر است.

 

اسکی اسکی فضایی(الپتیکال)

 

۳- نمایشگر دستگاه

تمامی دستگاه های اسکی فضایی دارای صفحه نمایشگر می باشند. و همانند سایر دستگاه ها سرعت، مسافت، کالری سوخته شده و ضربان قلب شما را به نمایش می گذارند. نوع پیشرفته تر آن دمای هوا و قابلیت اتصال به ساعت و یا موبایل شما را دارند.

۴- دسته‌های اسکی فضایی

مکانیزم دسته های دستگاه الپتیکال به این صورت است وقتی دست راست شما به سمت جلو هست دست چپ شما به سمت عقب می رود و این امر منجر به تقویت عضلات سینه و بازوان شما می شود. یکسری از دستگاه های اسکی فضای وجود دارد که دو جفت دسته وجود دارد که یک جفت آن ثابت است که تنها برای زمانی است که می خواهید عضلات پایین تنه را تقویت کنید و یک جفت آن متحرک است که هم برای عضلات بالاتنه و هم پایین تنه مناسب است. بر روی اکثریت دسته های اسکی فضایی حس گری وجود دارد که ضربان قلب شما را از طریق صفحه نمایشگر نشان می دهد.

۵وجود برنامه ورزشی در دستگاه

کالا ورزش به شما توصیه می کند که دستگاه هایی تهیه کنید که در آن برنامه های ورزشی ارائه می شود. این دستگاه ها به صورت برقی سرعت و مقاومت آنها تنظیم شده و طی یک زمان مشخص به شما سرعت و مقاومت متفاوتی را ارئه می دهد. اینگونه شما در منزل یک مربی ورزشی دارید که میزان تمرین با این دستگاه را برای شما مشخص می کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا